Forum legionu SPQR

Forum legionu SPQR. Zapraszamy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-09-06 11:24:50

Leonidas94

Cesarz Rzymu ;D

7049713
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 41
Płeć: mężczyzna
Wiek: 15
Legion: SPQR
Nacja: Rzym

jam jest Leonidas

Siema! Jestem Artur, mam 14 lat ( w pażdzerniku skoncze 15), chodze do 3 klasy gimnazjum, z jakiego miasta jestme nie musze pisać bo pisze w profilu, lubie grać w gry komputerowe, szczególnie strategie, np: Rome TW, Medieval 2, Praetorians czy Age of Empires 2 i 3, uwielbiam motoryzacyjną grę Crashday w której jestem bardzo dobrym graczem lubie trackamnie a takze Test Drive Unlimited, lubie takze gry typu Assassin's Creed, czy w przeglondarce Gladiatus noi oczywiście nasza Artyria. a teraz o zainteresowaniach innych niz komp Lubie piłkę nożną, interesuje się historią starożytnego rzymu i grecji, lubie rysowac i robic papierowe helmy rzymskie i greckie xD. Lubie tanczyc jumpstyle. Uwielbiam sluchac muzy, szczegolnie Hardcore, Dance, Techno, Hip-Hop (bardziej ten amerykanski), House. moje ulubione zespoły to Angerfist, Dj Korsakoff, Scooter, Evil Activities, Eminem i 50 Cent. Moje gg: 7049713. Noi coz by jeszcze dodac hmmm lubie zarty, rymy i Jestem Hardkorem!!! to powinno wystarczec
Aa chcialem dodac, ze czesto wale z mostu i jestem w 100% szczery az zbyt, prosze uwazac na to co pisze i nie brac tego tak do serca, poza tym jak mi nie wychodzi to czesto dostaje okropnej agresji. ostrzegam na przyszlosc
nick w grze: Leonidas1994
Co prawda skopiowałem to z forum o grze ale zawsze możecie przeczytać o mnie także na naszym forum xD


__________________________________________________________________________________________
"W jedności siła, więc dbajmy oto by Rzymska nacja wszystkie wojny zwyciężyła" Wyruszam teraz na polowanie i wrogu w brzuch wbije nóż na powitanie, nie wyjme go puki nie splami się krwią jego ubranie. Będę prezentował dobre Rzymskie imie w Artyryjskiej krainie, nie poddam się puki ostatni Rzymianin nie zginie.
http://img35.imageshack.us/img35/9051/24362108362d53bf4d0d.jpg
http://img154.imageshack.us/img154/6761/292.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl www.mysticarmy.pun.pl www.grotrecon.pun.pl www.totalconflict.pun.pl www.air123.pun.pl